Porozumienie w sprawie dodatku jednorazowego.

Z satysfakcją informujemy, iż w dniu 04 października 2023 r. zostało podpisane porozumienie pomiędzy Władzami UJ a związkami zawodowymi w sprawie jednorazowych dodatków dla pracowników UJ

Należy pamiętać jednak, że są to dodatki za zaangażowanie mające na celu rozwój potencjału badawczo-dydaktycznego Uczelni.

Wypłacone będą do dnia 12 października b.r. w wysokości 1350 zł brutto (w przeliczeniu na 1 etat) wszystkim pracownikom pod warunkiem, że:

• byli zatrudnieni na dzień 30 czerwca 2023 r. i pozostają w zatrudnieniu na dzień 01 października 2023 r.;
  • przepracowali w okresie od 30 czerwca do 01 października co najmniej 40 dni roboczych (w ten okres wlicza się urlopy wypoczynkowe i płatne urlopy naukowe/szkoleniowe.
  • porozumienie dodatek jednorazowy strona 1porozumienie dodatek jednorazowy strona 2