Dzień Związkowca w Okręgu Śląskim ZNP - 21 października 2023 r.

Na zaproszenie kol. Anety Trojanowskiej, prezes Rady Uczelnianej ZNP w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, dr Wioleta W. Karna, prezes ZNP w UJ uczestniczyła w uroczystych jubileuszowych obchodach XX Dnia Związkowca ZNP Okręg Śląski.

Patronat nad uroczystością objęli prof. Ryszard Koziołek, Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Sławomir Broniarz, Prezes ZNP.

W Dniu Związkowca uczestniczyli przedstawiciele Oddziałów ZNP z Okręgu Śląskiego, Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP, nauczyciele szkół i placówek, pracownicy oświaty oraz nauczyciele akademiccy i pracownicy wsparcia.

Wśród gości obchodów byli m.in. prezes ZNP Sławomir Broniarz oraz prezes Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP Janusz Szczerba.

Dziękujemy za zaproszenie, to był zaszczyt i przyjemność gościć na tej uroczystości. Cieszymy się z naszej owocnej współpracy!