Nowelizacja Regulaminu ZFŚS w UJ

13.02.2020
Z satysfakcją informujemy Państwa o wprowadzeniu zmiany w regulaminie przyznawania świadczeń z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w Uniwersytecie Jagiellońskim, o którą wnioskowaliśmy wspólnie z pozostałymi związkami zawodowymi działającymi w UJ w dniu 06 grudnia 2019 r., o czym informowaliśmy Państwa w aktualnościach 12.12.2019 r.
więcej o Nowelizacja Regulaminu ZFŚS w UJ
Nie bądź obojętny!

06.02.2020
Podczas wystąpienia w dniu 27 stycznia 2020 r. były więzień obozu Auschwitz pan Marian Turski apelował „Nie bądź obojętny, bo jeżeli nie, to nawet się nie obejrzycie, jak na was, jak na waszych potomków „jakieś Auschwitz” nagle spadnie z nieba.”
więcej o Nie bądź obojętny!
Zmiana w regulaminie wynagradzania UJ

13.01.2020
Od 17 stycznia 2020 r. wchodzą w życie nowe stawki dla pracowników prowadzących zajęcia dydaktyczne w szkołach doktorskich.
więcej o Zmiana w regulaminie wynagradzania UJ
Wyższe opłaty za niektóre świadczenia z ZFŚS

13.01.2020
Od 01 stycznia 2020 r. nastąpiła zmiana opłat za noclegi w Domach Pracy Twórczej oraz opłat za wycieczki organizowane przez Uniwersytet Jagielloński.
więcej o Wyższe opłaty za niektóre świadczenia z ZFŚS
Kryteria oceny nauczycieli

13.01.2020
Znamy już kryteria oceny okresowej nauczycieli akademickich Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Kryteria oceny nauczycieli
Zmiany w prawie

13.01.2020
Od 1 stycznia 2020 r. minimalna stawka godzinowa na zleceniu wzrosła do 17 zł. Z kolei płaca minimalna na etacie wzrosła do poziomu 2600 zł brutto.
więcej o Zmiany w prawie