Święta Bożego Narodzenia

12.12.2019
Składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2020 Roku.
więcej o Święta Bożego Narodzenia

12.12.2019
Rada SZWiN ZNP wyraziła zdecydowany sprzeciw wobec braku w projekcie budżetu państwa na rok 2020 zapowiedzianych wcześniej środków na 10% zwiększenie wynagrodzeń pracowników nauki i szkolnictwa wyższego.
więcej o Stanowisko RSZWiN ZNP w sprawie wzrostu wynagrodzeń pracowników szkolnictwa wyższego w roku 2020.
Propozycja nowelizacji Regulaminu ZFŚS w UJ

12.12.2019
W dniu 06 grudnia 2019 r. trzy związki zawodowe funkcjonujące w UJ złożyły do Prorektora ds. polityki kadrowej i finansowej pismo z propozycją nowelizacji art. 4 Regulaminu przyznawania świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Propozycja nowelizacji Regulaminu ZFŚS w UJ
Spotkanie świąteczno-noworoczne

12.12.2019
W dniu 06 grudnia 2019 r. odbyło się tradycyjne spotkanie świąteczno-noworoczne członków ZNP w UJ.
więcej o Spotkanie świąteczno-noworoczne

05.11.2019
Zmiana w Regulaminie wynagradzania pracowników UJ dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi została wprowadzona Zarządzeniem Rektora UJ nr 88 z dnia 31 października 2019 r.
więcej o Nowe zasady premiowania dla pracowników UJ niebędących nauczycielami akademickimi wejdą w życie z dniem 15 listopada 2019 r.
Uniwersytet Jagielloński jedną z 10 uczelni badawczych w Polsce

05.11.2019
30 października Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło listę 10 uczelni badawczych, wyłonionych w konkursie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. W tej prestiżowej grupie uczelni, której powstanie przewidziano w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce znalazł się Uniwersytet Jagielloński.
więcej o Uniwersytet Jagielloński jedną z 10 uczelni badawczych w Polsce